O neklidných dětech na Radiu Wave

Práci s dětmi s poruchou pozornosti spojenou s hyperaktivitou a neklidem se věnujeme již několik let. Na Radiu Vawe jsme se rozpovídali o našich zkušenostech.

Radio Vawe: Neklidné děti. Vypadají jako nevychovanci a jejich rodiče se potýkají s odsouzením okolí

Kdo je tedy neklidné dítě? Jaké jsou projevy neklidu u dětí různého věku? Co je na zvládání neklidu nejtěžší pro děti a co pro jejich rodiče? Vymizí neklid postupem času? A jak ho dobře zvládat? Kdy se obrátit na odborníka? Poslechněte si rozhovor s vedoucí programů pro rodiny s dětmi s ADHD, Mgr. Tatianou Jopkovou, která říká „Neklid má dopad na celou rodinu, na rodiče i na sourozence neklidných dětí. Když rodiče nebo samotné dítě neklid nezvládají a negativně to ovlivňuje jejich život, není na co čekat.“

Věnujeme se komplexní podpoře dětí s ADHD – nabízíme skupinové i individuální programy pro děti s ADHD, poradenskou službu, vzděláváme rodiče i odborníky a také spolupracujeme se školami v oblasti prevence a poradenství.

logo_darujme-cz

Podpořte nás na darujme.cz

Chod a provoz neziskové organizace (Centrum pro rodinu a sociální péči nevyjímaje) je z velké části financován prostřednictvím dotačních či nadačních programů, ať už na evropské, národní či samosprávné úrovni.

Vždy však existují aktivity, které byly, jsou a budou realizovány bez ohledu na to, zda jsou finančně podpořené či nikoli. Prostě proto, že je to správné a nikdy se takových programů nevzdáme. Na jejich podporu využíváme dary organizací a jednotlivců.

Další možnosti jak nás podpořit (crsp.cz) »