Jak motivovat neklidné dítě

jak-motivovat-neklidne-dite

Znáte situaci, kdy se snažíte dítě něco naučit, povzbudit v plnění jeho povinností či někam ho posunout… ale ono to nejde? Možná je to pro dítě příliš velká výzva a bojí se selhání. Nebo se mu prostě nechce. Co ale s tím? Jak motivovat neklidné dítě?

Motivace je při výchově a práci s dětmi s ADHD zcela zásadní. Bez ní je velmi obtížné učit dítě potřebným dovednostem nebo nastavit nějakou změnu v jeho chování. 

Max. počet účastníků: 15

Workshop Jak motivovat neklidné dítě

Na tomto workshopu se společně podíváme teoreticky i prakticky na principy pozitivní motivace, která je považována za nejefektivnější způsob práce s dětmi s ADHD. Na konkrétních situacích si poté ukážeme, způsoby, jakými lze tyto princip zařadit do každodenního života a odnesete si inspiraci, kterou budete moci využít i v dalších výchovných situacích.

Kdy

  • připravujeme pro rok 2024 
  • rozsah 3 hodiny

Kde

  • Biskupská 280/7, Brno 602 00 nebo online 

Cena

  •  bude doplněna/Kč  

Kontakt na koordinátora

Mgr. Ivana Štěpánková
tel.: +420 / 731 604 064
e-mail: ivana.stepankova@crsp.cz

logo_darujme-cz

Podpořte nás na darujme.cz

Chod a provoz neziskové organizace (Centrum pro rodinu a sociální péči nevyjímaje) je z velké části financován prostřednictvím dotačních či nadačních programů, ať už na evropské, národní či samosprávné úrovni.

Vždy však existují aktivity, které byly, jsou a budou realizovány bez ohledu na to, zda jsou finančně podpořené či nikoli. Prostě proto, že je to správné a nikdy se takových programů nevzdáme. Na jejich podporu využíváme dary organizací a jednotlivců.

Další možnosti jak nás podpořit (crsp.cz) »