Jak na učení u neklidného dítěte

jak-na-uceni-u-neklidneho-ditete

Proč je příprava do školy pro dítě s ADHD tak náročná? Jak mu pomoci s přípravou tak, aby ho to bavilo? Jak vhodně nastavit prostředí pro domácí přípravu? Zkrátka jak na učení u neklidného dítěte?

Odpovědi nejen na tyto otázky vám nabízí náš workshop, který je určený nejen rodičům, ale také pedagogům a nepedagogickým pracovníkům.

Prostor bude i na vzájemnou inspiraci a sdílení zkušeností.

Max. počet účastníků: 10

Workshop Jak na učení u neklidného dítěte

Učení klade na neklidné dítě velké nároky – vyžaduje pozornost, úsilí, chuť, zklidnění a schopnost zvládat překážky. Není se pak čemu divit, že příprava do školy přináší neklidnému dítěti často též stres, nechuť a různé negativní emoce. Frustraci a nepohodu zažívá mnohdy i samotný rodič.

Na workshopu vám nabídneme tipy a návody na to, jak proces učení neklidnému dítěti (a také rodičům či učitelům) co nejvíce zpříjemnit.

Kdy

  • pátek 13.10. 2023 
  • v čase 16:30–19:00 hod.

Kde

  • Centrum pro rodinu a sociální péči, Biskupská 7, Brno
    Klubový sál, 2. patro

Lektor

Vystudovala psychologii na brněnské FSS MU. Čtyři roky pracovala jako školní psycholožka na základní škole. Působí jako lektorka a má vlastní psychologickou praxi. Aktuálně si užívá radosti (i strasti) rodičovské dovolené.

Kontakt na koordinátora

Mgr. Ivana Štěpánková
tel.: +420 / 731 604 064
e-mail: ivana.stepankova@crsp.cz

logo_darujme-cz

Podpořte nás na darujme.cz

Chod a provoz neziskové organizace (Centrum pro rodinu a sociální péči nevyjímaje) je z velké části financován prostřednictvím dotačních či nadačních programů, ať už na evropské, národní či samosprávné úrovni.

Vždy však existují aktivity, které byly, jsou a budou realizovány bez ohledu na to, zda jsou finančně podpořené či nikoli. Prostě proto, že je to správné a nikdy se takových programů nevzdáme. Na jejich podporu využíváme dary organizací a jednotlivců.

Další možnosti jak nás podpořit (crsp.cz) »